Publications Office of the EU
Deklaracija 49/2024 dėl vainikinių arterijų angiografinių ir angioplastinių medžiagų tiekimo ligoninės hemodinamikos skyriaus metiniams poreikiams. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Deklaracija 49/2024 dėl vainikinių arterijų angiografinių ir angioplastinių medžiagų tiekimo ligoninės hemodinamikos skyriaus metiniams poreikiams.

  • Paskelbta
    06/09/2024
  • Galutinis terminas
    14/10/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/10/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Γ.Ν. ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - "Γ.Ν.Α ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33111730 Angioplastikos medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
597,625.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
43
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Kvietimas dalyvauti atvirame elektroniniame konkurse Nr. 49/24 dėl vainikinių arterijų angiografinių ir angioplastinių medžiagų (intracoronarinių protezų (Stentų) ir angioplastinių balionų, mikrokateterinių vielų, intravaskulinių vizualizavimo medžiagų, fiziologijos vertinimo, kalcifikuotų pažeidimų ir visų obstrukcijų gydymo) tiekimo ligoninės Hemodinamikos skyriaus metiniams poreikiams (ESIDIS sisteminis IIS Nr. 357960)

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/10/2024 09:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.