Publications Office of the EU
Latvija-Ryga: Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Latvija-Ryga: Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    17/05/2018
  • Galutinis terminas
    20/06/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/06/2018
  • Skirta
    02/08/2018
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
VAS "Valsts nekustamie īpašumi"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LV003 Kurzeme
Pirkėjo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50730000 Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
280,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
300,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
VNĪ 2018/4/4-1/AK-2
Aprašymas

Ventilācijas sistēmu, kondicionēšanas un aukstuma iekārtu tehniskā apkope un remonts.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: VAS "Valsts nekustamie īpašumi"
Nacionalinis registracijos numeris: 40003294758
Pašto adresas: Vaļņu iela 28
Vietovė: Rīga
NUTS kodas: LV00
Pašto kodas: LV-1980
Šalis: LVA
Asmuo ryšiams: Harijs Eglītis
Pagrindinis adresas: http://www.vni.lv/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.eis.gov.lv/EIS/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/06/2018 16:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.