Publications Office of the EU
Rumunija-Bucuresti: Medicininės dujos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunija-Bucuresti: Medicininės dujos

  • Paskelbta
    21/11/2015
  • Galutinis terminas
    29/01/2016
  • Skirta
    01/02/2016
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Spitalul Clinic de Urgenta Pentru Copii ,,Maria Skolodovska Curie"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
24111500 Medicininės dujos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,752,076.80 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,721,931.20 RON
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Obiectul prezentului contract de achizitie publica il constituie „Achizitie publica de furnizare gaze medicale precum si a serviciilor conexe”, descrise in cadrul documentatiei de atribuire cu respectarea prevederilor din caietul de sarcini. Activitatile din cadrul contractului presupun furnizarea de gaze medicale, precum si de servicii conexe.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one lot only
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,752,076.80 RON
Galutinė sutarties vertė
1,721,931.20 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: Linde Gaz Romania SRL
Pašto adresas: Str. Avram Imbroane nr. 9
Vietovė: Timisoara
Pašto kodas: 300136
Šalis: ROU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.