Publications Office of the EU
Medicinos priemonių tiekimas UMHATSM "N.I. Pirogov" klinikų ir seniūnijų poreikiams EAD - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Medicinos priemonių tiekimas UMHATSM "N.I. Pirogov" klinikų ir seniūnijų poreikiams EAD

  • Paskelbta
    03/09/2025
  • Galutinis terminas
    03/10/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/10/2025
  • Skirta
    19/11/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,341,409.29 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
8
Pasiūlymo referencinis numeris
495765
Aprašymas

Sutarties dalykas apima įvairių rūšių medicinos priemonių, išsamiai aprašytų techninės specifikacijos 1 priede, tiekimą pagal prašymą. Užsakymas apima pristatymą į perkančiosios organizacijos sandėlį ir pagal tam tikrą užsakymą pristatytų produktų kiekio iškrovimą. Jei konkurso dalyvis nepateikia pasiūlymo dėl vieno ar daugiau partijos, kurioje jis dalyvauja, produktų, jis pašalinamas iš konkrečios dalies procedūros. Jei dalyvis siūlo vieną ar daugiau pirkimo dalies, kurioje jis dalyvauja, produktų, tačiau tas pats neatitinka perkančiosios organizacijos reikalavimų, daroma prielaida, kad sudėtingumo nebuvo laikomasi ir dalyvis bus pašalintas iš konkrečios pirkimo dalies procedūros. Perkančioji organizacija sutartį suskirstė į 18 dalių. Partijos Nr. 1 ÷ Nr. 8 yra išsamiai aprašytos techninėje specifikacijoje. Remiantis EEPS 21 straipsnio 6 dalimi, pirkimo dalys Nr. 9–13 bus skiriamos surinkus pasiūlymus su pranešimu, nes jų numatoma vertė yra nuo 50 000 BGN iki 100 000 BGN be PVM ir jos patenka į EEPS 21 straipsnio 3 dalies 2 punkto taikymo sritį, o pirkimo dalys Nr. 14–18 bus skiriamos tiesiogiai, nes jų numatoma vertė yra mažesnė nei 50 000 BGN be PVM ir joms taikoma EEPS 20 straipsnio 4 dalies 3 punktas.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/495765
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/495765
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/10/2025 11:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.