Publications Office of the EU
Švedija-Stokholmas: Gyvulininkystės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Stokholmas: Gyvulininkystės paslaugos

  • Paskelbta
    22/09/2018
  • Galutinis terminas
    25/10/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/10/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Länsstyrelsen i Stockholms Län
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE121 Uppsala län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77500000 Gyvulininkystės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
114-38371-2018
Aprašymas

Länsstyrelsen (Lst) i Uppsala län inbjuder er att inkomma med anbud som syftar till att teckna ramavtal för uppstallning, transport/infångning, avbytartjänst och behjälplig vid försäljning av hästar och livsmedelsdjur.
Övriga myndigheter som kommer att kunna avropa från detta är:
Lst i Gävleborgs län 202100-2437, Lst i Västmanlands län 202100-2411,
Lst i Stockholms län 202100-2247, Polismyndigheten 202100-0076

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afrmuxltjh&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/10/2018 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.