Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Drezdenas: Vamzdynų projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Drezdenas: Vamzdynų projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    25/05/2021
  • Galutinis terminas
    24/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/06/2021
  • Skirta
    18/08/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landeshauptstadt Dresden, GB Finanzen, Personal und Recht, Zentrales Vergabebüro
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71322200 Vamzdynų projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
309,715.68 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2021-GB113-00005
Aprašymas

Planungsleistungen der Leistungsphase 3 gem. § 43 i.V.m Anl. 12 HOAI und § 51 i.V.m. Anl. 14 HOAI und folgende besondere Leistungen: Verkehrsführung während der Bauzeit, Vermessung, Umweltschutz, Revisionssicherer Projektraum, Medienerkundung, Koordinierung und Schnittstellenmanagement und Baugrunduntersuchungen für Betriebswasserversorgung Dresden Nord, Abschnitt Düker/Trasse

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.evergabe.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/06/2021 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
309,715.68 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: IWB GmbH
Pašto adresas: Turnerweg 6
Vietovė: Bannewitz
Pašto kodas: 01728
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.