Publications Office of the EU
Furnizare utilaje asfaltare - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Furnizare utilaje asfaltare

  • Skirta
    15/12/2023
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
UM 02032 CLUJ-NAPOCA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO113 Cluj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
43312000 Kelių paviršiaus dengimo mašinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
999,200.00 RON
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
14619075_2023_PAAPD1432306
Aprašymas

Contracte de furnizare utilaje pentru asfaltare, defalcate pe 6 loturi :Buldoexcavator-1bucată, Autograder-1bucată, Compactor rulou-1bucată, Freză asfalt-1bucată, Perie mecanică-1bucată, Autobasculantă 6x4-1bucată. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 10-a zi inainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor, conform art. 161, alin (1) din Legea 98/2016. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 12 zile, conform art. 160, alin. (1) din Legea 98/2016.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.