Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Frankfurtas prie Maino: Geležinkelių tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Frankfurtas prie Maino: Geležinkelių tiesimo darbai

  • Paskelbta
    23/01/2016
  • Galutinis terminas
    15/03/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/03/2016
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45234100 Geležinkelių tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
15TEI19226
Aprašymas

VB_BA 10: Los 10: Gleiserneuerung mit Bettungsreinigung von Freihalden – Dinkelscherben km 37,468 bis km 33,196 und Schienenauswechslung (Se2) von Freihalden – Dinkelscherben km 33,196 bis km 32,190.
BA 20: Los 20: Gleiserneuerung mit Bettungserneuerung Bf Dinkelscherben, Gleis 3 von km 27,003 bis km 28,048.
BA 30: Los 30: Schwellenauswechslung (GOS) mit Bettungsreinigung von Dinkelscherben - Gessertshausen km 25,539 bis km 24,509.
BA 40: Los 40: Gleiserneuerung mit Bettungsreinigung von Dinkelscherben -Gessertshausen km 21,957 bis km 17,515 ,BA 50: Los 50: Schwellenauswechslung (GOS) mit Bettungsreinigung einschließlich Rückbau/Lückenschluss Weiche W 1, von km 12,180 bis km 8,200 Gessertshausen – Westheim;teilweise mit Bettungserneuerung/Planumsverbesserung und Rückbau Weiche 2 sowie Gleis 3
Haltestelle Diedorf (ersatzlos)
FuB-Strecke: Augsburg – Ulm (5302)
Präqulifizierung Oberbau: Leitgeschwindigkeitsbereich I für Gleise und Weichen
Präqualifizierung Sicherung: AWS und Sipo/Sakra.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/03/2016 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.