Publications Office of the EU
E-Madridas: Maišeliai plazmai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madridas: Maišeliai plazmai

  • Paskelbta
    03/08/2011
  • Galutinis terminas
    12/09/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/09/2011
  • Skirta
    11/10/2011
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141614 Maišeliai plazmai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,018,518.52 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,018,518.52 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
07-SU-00019.4/2011
Aprašymas

Suministro de sistemas para la obtención semiautomática de concentrados de plaquetas leucorreducidos a partir de unidades de capa leucoplaquetaria en solución aditiva.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/09/2011 10:40
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,018,518.52 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,018,518.52 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Terumo Europe España, SL
Pašto adresas: Edificio Torre La Garena. Avda. Juan Carlos I, nº 13
Vietovė: Alcalá de Henares. Madrid
Pašto kodas: 28806
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.