Publications Office of the EU
Rumunija-Bacău: Antinavikiniai vaistai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunija-Bacău: Antinavikiniai vaistai

  • Skirta
    06/05/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO211 Bacău
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO211 Bacău
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33652100 Antinavikiniai vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
487,037.40
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
481,762.80 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
4278728_2022_PAAPD1356407
Aprašymas

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
487,037.40
Galutinė sutarties vertė
481,762.80 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: ROCHE ROMANIA
Pašto adresas: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
Vietovė: Bucuresti
Pašto kodas:
Šalis: ROU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.