Publications Office of the EU
Ispanija-Sevilija: Siurblinių statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Sevilija: Siurblinių statybos darbai

  • Pranešta
    26/02/2021
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    03/05/2021
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Neaktyvi
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Confederación Hidrográfica del Guadalquivir
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES618 Sevilla
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES España
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45232152 Siurblinių statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
23,530,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
SE(DT)-6513
Aprašymas

Estación de bombeo de aguas fluviales de 22 m3/s para alivio de la red de saneamiento, sector Copero.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Confederación Hidrográfica del Guadalquivir
Pašto adresas: Plaza de España, sector II
Vietovė: Sevilla
NUTS kodas: ES
Pašto kodas: 41071
Šalis: ESP
Pagrindinis adresas: www.chguadalquivir.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
23,530,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.