Publications Office of the EU
El objeto del contrato será la realización de las obras del proyecto de remodelación de la avenida Teniente Coronel Gautier, entre la Avenida Otero y la Avenida de Lisboa de la Ciudad Autónoma de Ceuta. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

El objeto del contrato será la realización de las obras del proyecto de remodelación de la avenida Teniente Coronel Gautier, entre la Avenida Otero y la Avenida de Lisboa de la Ciudad Autónoma de Ceuta.

  • Paskelbta
    21/10/2024
  • Galutinis terminas
    19/11/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/11/2024
  • Skirta
    30/01/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Órgano de Contratación de la Ciudad Autónoma de Ceuta
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES630 Ceuta
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
7,103,934.60 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
68/24
Aprašymas

El objeto del contrato será la realización de las obras del proyecto de remodelación de la avenida Teniente Coronel Gautier, entre la Avenida Otero y la Avenida de Lisboa de la Ciudad Autónoma de Ceuta.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/11/2024 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: PRECIO.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
7,103,934.60 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: BILBA CONSTRUCCIÓN E INFRAESTRUCTURAS SLU
Pašto adresas:
Vietovė: ALORA
Pašto kodas: 29500
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.