Publications Office of the EU
TELESKOPSKI ROTO VILIČAR - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TELESKOPSKI ROTO VILIČAR

  • Paskelbta
    13/07/2026
  • Galutinis terminas
    11/08/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/08/2026
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
GRAD ZAGREB
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42415110 Automobiliniai krautuvai su šakėmis
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
300,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
026-39-2026-EVV
Aprašymas

Predmet nabave je teleskopski roto viličar, radni stroj za utovar, transport i istovar građevinskih elemenata i tračnica potrebnih u svrhu održavanja tramvajske infrastrukture u gradu Zagrebu. CPV oznaka i naziv: 42415110-2, Viličari Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.hr/tender-eo/90144
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://eojn.hr/tender-eo/90144
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/08/2026 09:00
Pirkėjai
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ d.o.o.
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Cijena ponude
Apskaičiuotoji vertė
300,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.