Publications Office of the EU
Lenkija-Szczecin: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Szczecin: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    01/07/2014
  • Galutinis terminas
    06/08/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/08/2014
  • Skirta
    26/08/2014
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
240,942.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,412,656.92 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
32/2014
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż wyposażenia, sprzętu, i urządzeń medycznych do pawilonów szpitalnych (część II) w ramach realizacji projektu „Zwiększenie dostępności i jakości usług medycznych poprzez wyposażenie w sprzęt i urządzenia medyczne SPS ZOZ „Zdroje” w Szczecinie” na potrzeby Utworzenia Zachodniopomorskiego Centrum Opieki nad Kobietą i Dzieckiem w SPS ZOZ „Zdroje” – II postępowanie.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 6 części zwane pakietami. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. Wykonawca może złożyć ofertę obejmująca dowolnie wybraną liczbę pakietów:
Nr pakietu Nazwa
nr 1.2 – Meble medyczne
nr 1.5 – 1 Sprzęt medyczny 1 – Aparaty USG
nr 1.5 – 2 Sprzęt medyczny 2 – Aparat USG - Nefrologiczny
nr 1.5 -– 3 Sprzęt medyczny 3 – Różny
nr 1.5 – 20 Sprzęt medyczny 20 – Pochłaniacz z wyciągiem
nr 1.5 – 23 Sprzęt medyczny 23 – Zestaw endoskopowy.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/08/2014 11:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

33100000 - Medicinos įranga

33192000 - Medicininiai baldai

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.