Publications Office of the EU
Rehau miestas - bendroji renovacija Mokyklos centras Pastatų skyrius H - Architektūros paslaugos pastatams ir interjero dizainui pagal HOAI 3 dalies 1 skyrių. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Rehau miestas - bendroji renovacija Mokyklos centras Pastatų skyrius H - Architektūros paslaugos pastatams ir interjero dizainui pagal HOAI 3 dalies 1 skyrių.

  • Skirta
    31/10/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Rehau, vertreten durch 1. Bürgermeister Michael Abraham
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE249 Hof, Landkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
500,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Rehau miestas planuoja bendrą mokyklos centro pastato H dalies atnaujinimą. Sutarties dalykas – nekilnojamojo turto planavimo pastatų ir interjero architektūros paslaugos pagal HOAI 3 dalies 1 skirsnį.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Qualität der Leistungen hinsichtlich des technischen Werts, der Ästhetik und der Zweckmäßigkeit gem. VgV § 58 (1).
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
500,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: beyer architekten PartG mbB
Pašto adresas:
Vietovė: Döhlau
Pašto kodas: 95182
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.