Publications Office of the EU
Tinklo atnaujinimas Hemgatan, Sandviken - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Tinklo atnaujinimas Hemgatan, Sandviken

  • Skirta
    02/09/2026
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Sandviken Energi AB
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,970,015.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
SEAB 2026/27
Aprašymas

Šis kvietimas teikti pasiūlymus susijęs su konkurso atnaujinimu preliminariosios sutarties / susitarimo srityje: DIS Žemės ir statybos SEAB 35931, Žemės ir statybos SEAB. Sandviken Energi Vatten AB atliks tinklo atnaujinimą Hemgatan mieste Sandviken. Sutartis apima vandens ir nuotekų vamzdžių atnaujinimą ir naują lietaus vamzdžių statybą. Darbai atliekami su tradiciniais velenais ir apima paslaugų priemones, taip pat laikinus sprendimus, užtikrinančius atitinkamų prekių eksploatavimą statybos laikotarpiu.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Se upphandling
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
2,970,015.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Furuviks Grävtjänst AB
Pašto adresas:
Vietovė: Gävle
Pašto kodas: 803 09
Šalis:
Vietovė: Markax AB
Pašto adresas:
Vietovė: Gävle
Pašto kodas: 802 93
Šalis:
Vietovė: Bj Markbyggnads Aktiebolag
Pašto adresas:
Vietovė: Sandviken
Pašto kodas: 811 32
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.