Publications Office of the EU
Slovėnija-Ljubljana: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovėnija-Ljubljana: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos

  • Skirta
    17/04/2015
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Javni Holding Ljubljana, d.o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
240,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
279,870.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
SNAGA-16/15
Aprašymas

Predmet javnega naročila je nadgradnja enotne programske opreme (ERP) Microsoft Dynamics Navison z modulom ENWIS na verzijo 2015 in ob tem prilagoditev obstoječega Enwis modula z masovnim obračunom ter priprava ERP Enwis za podporo RCERO. Seznam storitev, ki so predmet tega javnega naročila, je sledeč: 1. nadgradnja Navision Dynamics 2015 in vpeljava AD Billing modula, 2. prilagoditev obstoječe vertikalne rešitve Enwis na Navision 2015, 3. nadgradnja Enwis granule za področje predelave odpadkov, skladno z RCERO projektov, 4. projektno vodenje celotnega projekta, 5. analiza in zasnova rešitve, 6. integracije z rešitvami SAP, GIS, Tehtnice, ADD BI, CI-WEB, KRO, SETCCE (eRačun), 7. prenos poročil na novo obliko (ocena – 10 poročil), 8. migracija podatkov, 9. izobraževanje in specifična dokumentacija, 10. podpora pri prehodu v živo, 11. dodatni objekti (100 x Page, CodeUnit, Reports, XMLPorts, 30x Table).
Predmet tega javnega naročila so tudi licence.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
240,000.00
Galutinė sutarties vertė
279,870.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Adacta d.o.o., Ljubljana
Pašto adresas: Leskoškova cesta 9D
Vietovė: Ljubljana
Pašto kodas: 1000
Šalis: SVN

Vietovė: ADACTA d.o.o., Ljubljana
Pašto adresas: Verovškova ulica 55A
Vietovė: Ljubljana
Pašto kodas: 1000
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.