Publications Office of the EU
Statybos teisės pirkimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Statybos teisės pirkimas

  • Skirta
    22/04/2024
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
70123200 Negyvenamojo nekilnojamojo turto pardavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
56,410.00 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
381056
Aprašymas

Statybos teisės pirkimas

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Покупка право на строеж за изграждане на помещение за енергиен обект - вграден трафопост
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
56,410.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: ЛИДЕР ИНВЕСТМЪНТ - 2016 ООД
Pašto adresas:
Vietovė: с. Рогош
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.