Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Skirta
    13/02/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR104 Essonne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55520000 Pagaminto valgio tiekimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
360,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2024M034
Aprašymas

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prix
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Qualité gustative et visuelle
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
360,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Pašto adresas:
Vietovė: Epinay sur Orge
Pašto kodas: 91360
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.