Publications Office of the EU
Švedija-Härnösand: Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Härnösand: Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)

  • Paskelbta
    08/12/2018
  • Galutinis terminas
    21/01/2019
  • Skirta
    13/02/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Specialpedagogiska skolmyndigheten
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE321 Västernorrlands län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
54,000,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
2 STO-2018/662
Aprašymas

Specialpedagogiska skolmyndigheten inbjuder till anbudsgivning avseende elevresor för täckande av transportbehov/skolskjutsar till och från skolverksamheten och fritidshemsverksamhet för Manillaskolan och Hällsboskolan i Stockholm.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afjbmzvbau&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
54,000,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: SAMTRANS Skol- och Handikapptransporter Stockholm Aktiebolag
Pašto adresas: Box 6006
Vietovė: Solna
Pašto kodas: 171 06
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.