Publications Office of the EU
Rumunija-Cluj-Napoca: Ligoninių patalpų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunija-Cluj-Napoca: Ligoninių patalpų statybos darbai

  • Paskelbta
    26/06/2023
  • Galutinis terminas
    07/08/2023
  • Atšaukta
    17/11/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO113 Cluj
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO113 Cluj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45215140 Ligoninių patalpų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,113,257.44 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
2038/18.04.2023
Aprašymas

Servicii de elaborare proiect tehnic cu detalii de execuție, asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul derulării lucrărilor și executie lucrari de modernizare instalatii electrice în cadrul proiectului „Creșterea siguranței pacienților în structurile spitalicești din subordinea Ministerului Transporturilor și Infrastructurii, care utilizează fluide medicale” - SPITALUL CLINIC CAI FERATE CLUJ-NAPOCA
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 30
Numar zile pana la care se va raspunde la clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Nacionalinis registracijos numeris: 4288349
Pašto adresas: Strada: Republicii, nr. 18
Vietovė: Cluj-Napoca
NUTS kodas: RO113
Pašto kodas: 400015
Šalis: ROU
Asmuo ryšiams: LUCIA GAINA CRISTEA
Pagrindinis adresas: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/08/2023 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
4,113,257.44 RON
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.