Publications Office of the EU
Miškotvarka - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Miškotvarka

  • Paskelbta
    17/10/2025
  • Galutinis terminas
    23/10/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/10/2025
  • Skirta
    01/01/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mölndals stad
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77231300 Miškų administravimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
16,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
KS 596/2025
Aprašymas

Užduotis apima valdymą, planavimą ir konsultavimą ir yra atsakinga už Mölndal miesto miško valdoms skirtų priemonių įgyvendinimą. Tiekėjas valdo miesto miško žemę laikydamasis tvarių principų ir ilgalaikių tikslų, susijusių su biologine įvairove, socialinėmis vertybėmis ir veikla lauke. Administracija konsultuojasi su savivaldybe. Komisija taip pat rengia naują miškotvarkos planą. Miolndalo miestui šiuo metu priklauso apie 3300 ha miško. Išrinktas miško valdytojas atsako už Mölndal miesto miško valdų valdymą pagal strateginę kryptį, nustatytą „Mölndal miesto miško valdų strategijoje“. Strategija bus vadovaujamasi valdant ir plėtojant miesto miškus. Miško valdytojas aktyviai konsultuojasi su Mölndal miestu, siekdamas užtikrinti, kad miškotvarka atitiktų miesto tikslus ir gaires. Žr. 2 priedą „Mölndalio miesto miškų valdų strategija“.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/10/2025 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.