Publications Office of the EU
Tinklo Liberecké IS, a.s. loginio sluoksnio aptarnavimas ir palaikymas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Tinklo Liberecké IS, a.s. loginio sluoksnio aptarnavimas ir palaikymas

  • Paskelbta
    08/04/2026
  • Galutinis terminas
    13/04/2026
  • Skirta
    02/06/2026
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Liberecká IS, a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72253200 Sistemų palaikymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
9,600,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,600,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
LIS-SLVS
Aprašymas

Viešojo pirkimo sutarties dalykas yra perkančiosios organizacijos tinklo loginio lygmens aptarnavimo ir priežiūros paslaugų teikimas, įskaitant pakaitinės aparatinės įrangos tiekimą gedimų atveju. Išsami sutarties dalyko specifikacija pateikta techninėje specifikacijoje ir pagalbinės veiklos paslaugų teikimo sutarties projekte, kurie yra neatskiriama konkurso dokumentų dalis.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Apskaičiuotoji vertė
9,600,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
9,600,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: NET-SYSTEM s.r.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
Pašto kodas: 46001
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.