Publications Office of the EU
Italija-Salernas: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Salernas: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    16/11/2018
  • Galutinis terminas
    24/12/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/01/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Azienda Ospedaliero-Universitaria San Giovanni di Dio e Ruggi d’Aragona
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITF35 Salerno
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITF35 Salerno
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
692,187.98 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Procedura aperta per l’affidamento di servizi tecnici di ingegneria e architettura – progettazione definitiva–esecutiva – coordinamento sicurezza progettazione – direzione lavori – coordinamento sicurezza esecuzione per la realizzazione di:
— lotto n. 1, impianto di cogenerazione/fotovoltaico/cappotto termico/relamping a servizio del plesso «Da Procida» di Salerno,
— lotto n. 2, impianto di cogenerazione/trigenerazione a servizio del plesso «Ruggi» di Salerno.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Azienda Ospedaliero-Universitaria San Giovanni di Dio e Ruggi d’Aragona
Pašto adresas: Via S. Leonardo s.n.c.
Vietovė: Salerno
NUTS kodas: ITF35
Pašto kodas: 84131
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: Ing. Elvira Mastrogiovanni
Pagrindinis adresas: www.sangiovannieruggi.it
Elektroniniu būdu naudojant:
www.soresa.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/01/2019 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.