Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Specialistų mokymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Varšuva: Specialistų mokymo paslaugos

  • Paskelbta
    17/06/2015
  • Galutinis terminas
    01/07/2015
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/07/2015
  • Skirta
    19/08/2015
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80510000 Specialistų mokymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
395,750.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
ZZP-73/15
Aprašymas

Dofinansowanie szkoleń specjalizacyjnych(*) dla pielęgniarek i położnych ( dot. 10 szkoleń x 25 miejsc szkoleniowych ) w województwie dolnośląskim:
POZ. 1 Pielęgniarstwo zachowawcze dla pielęgniarek
POZ. 2 Pielęgniarstwo położnicze dla położnych
POZ. 3 Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek
POZ. 4 Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek
POZ. 5 Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek
(*) Specjalizacje w poszczególnych województwach mogą być realizowane wyłącznie w dziedzinach określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003 r. w sprawie wykazu dziedzin pielęgniarstwa oraz dziedzin mających zastosowanie w ochronie zdrowia, w których może być prowadzona specjalizacja oraz kursy kwalifikacyjne, oraz ramowych programów specjalizacji dla pielęgniarek i położnych( Dz. U. z 2003 r. Nr 197, poz. 1922 ze zm. ).

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/07/2015 11:30
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.