Publications Office of the EU
Diphtheria, Tetanus and Pertussis (acellurar component) Booster (dtap) Vaccine 2025 - 2027 (2027 - 2028 and 2028 - 2029) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Diphtheria, Tetanus and Pertussis (acellurar component) Booster (dtap) Vaccine 2025 - 2027 (2027 - 2028 and 2028 - 2029)

  • Paskelbta
    14/10/2024
  • Galutinis terminas
    22/11/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/11/2024
  • Skirta
    27/02/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Ministry of Social Affairs and Health
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33651600 Vakcinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
THL/1176/2.02.06/2024
Aprašymas

The Ministry of Social Affairs and Health (hereinafter ”STM”) and Finnish Institute for Health and Welfare (hereinafter "THL" or “Customer” ) request your tender for Diphtheria, Tetanus and Pertussis (acellurar component) Booster (dtap) Vaccine belonging to the National Vaccination Programme in Finland. The contract period is two years 2025 - 2027. The procurement contains two one-year contract period renewals (1 + 1) to extend the contract for the periods 2027 - 2028 and 2028 - 2029. Estimated quantity for the contract period including contract period renewals is 460,000 doses. Customer reserves the right to increase or decrease the ordered numbers of doses by up to 20%. The contract will be awarded to one Supplier based on a comparison of tenders. Tender that is economically the most advantageous will win the competition. The most economically advantageous Tender shall be a Tender with lowest price. Please note that all times given in the Call for Tender refer to local time in Finland. Call for Tenders, annexes: Annex 1 Contract Annex 2 JYSE 2014 SUPPLIES (updated version of April 2022) Annex 3 Delivery schedule Annex 4 Subcontractors Annex 5 Description of the Handi Service

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/thl?id=504973&tpk=036f5542-6cc0-48d1-aae8-bcf61ccdcf0b
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tarjouspalvelu.fi/thl?id=504973&tpk=036f5542-6cc0-48d1-aae8-bcf61ccdcf0b
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/11/2024 11:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Price
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Sanofi Oy
Pašto adresas:
Vietovė: Espoo
Pašto kodas: 02101
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.