Publications Office of the EU
Italija-Roma: Keleivinių transporto priemonių nuoma su vairuotoju - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Roma: Keleivinių transporto priemonių nuoma su vairuotoju

  • Paskelbta
    28/07/2021
  • Galutinis terminas
    28/10/2021
  • Skirta
    04/05/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
TRENITALIA S.p.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60170000 Keleivinių transporto priemonių nuoma su vairuotoju
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,600,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,911,309.39 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
27652
Aprašymas

GPA 27652 per l’affidamento di “Accordi Quadro con unico operatore economico sui quali basare la stipula di Contratti Applicativi per l’esecuzione del Servizio di trasporto tramite automezzi con autista del personale di macchina bordo e viaggiatori della Direzione Regionale Liguria di Trenitalia SpA Stazione di Genova e provincia e Savona e provincia.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Trenitalia SpA
Pašto adresas: piazza della Croce Rossa 1
Vietovė: Roma
NUTS kodas: ITI43
Pašto kodas: 00161
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: Lella Malvermi
Pagrindinis adresas: www.acquistionline.trenitalia.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.