Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Berlynas: Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Berlynas: Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos

  • Skirta
    31/03/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft (FEM)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE3 Berlin
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
538,200.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Ausbau einer Breitbandversorgung LTE des Mobilfunks für die Kunden der BVG

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
538,200.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Forbeyond consors GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: kiel
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.