Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Hagen: Atminties praplėtimo įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Hagen: Atminties praplėtimo įranga

  • Paskelbta
    08/05/2023
  • Galutinis terminas
    09/06/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/06/2023
  • Skirta
    30/06/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Hagen -FB 15-
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30236100 Atminties praplėtimo įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
813,260.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
23-0299
Aprašymas

Ersatz SAN (NETApp-System) inkl. Support 60 Monat für Rechenzentrum

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXTJYYDY1DRL5YGX
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/06/2023 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
813,260.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Ultra Consulting Network GmbH
Pašto adresas: Schorberger Strasse 66
Vietovė: Solingen
Pašto kodas: 42699
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.