Publications Office of the EU
Sveikatos priežiūros infrastruktūros modernizavimas Lubuskie vaivadijoje (ETAP I), Gorzów Wlkp Multi-specialist provincijos ligoninės pastatų šiluminis modernizavimas. Sp. z o.o. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Sveikatos priežiūros infrastruktūros modernizavimas Lubuskie vaivadijoje (ETAP I), Gorzów Wlkp Multi-specialist provincijos ligoninės pastatų šiluminis modernizavimas. Sp. z o.o.

  • Paskelbta
    27/08/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
  • Galutinis terminas
    02/09/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL431 Gorzowski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
DZPU.2632.23.2026
Aprašymas

Sveikatos priežiūros infrastruktūros modernizavimas Lubuskie vaivadijoje (ETAP I), Gorzów Wlkp Multi-specialist provincijos ligoninės pastatų šiluminis modernizavimas. Išsamus sutarties objekto aprašymas pateikiamas OPZ dokumentuose (funkcinė ir naudingumo programa (PFU) su priedais) ir SUSITARIMO PROJEKTAS, kuris yra LPZ priedai. Sutarties objekto aprašyme sutartyje nurodoma: 1) PPL 100 straipsnis: Užsakovo tikslas – didinti sveikatos priežiūros infrastruktūros patogumą, saugumą ir prieinamumą visiems įstaigos naudotojams, visų pirma pacientams, medicinos personalui ir specialiųjų poreikių turintiems asmenims, įgyvendinant investicijas pagal universalaus dizaino ir prieinamumo principus, nurodytus pirmiau minėtuose reglamentuose. Sutartimi taip pat siekiama sumažinti nepatogumus, susijusius su objekto naudotojams atliekamais darbais, ir kuo labiau sumažinti asbesto skaidulų poveikio pacientams ir darbuotojams riziką. Išlaidų, skirtų nurodytam poveikiui pasiekti, nustatymas: įtraukta į PFU plėtros sritį. Kaip atsižvelgiama į socialinį sutarties aspektą: • atsižvelgiant į prieinamumo neįgaliesiems reikalavimus ir pritaikymą visiems naudotojams pagal Viešųjų pirkimų įstatymo 100 straipsnį, • taikant sprendimus, kuriais gerinamas pacientų ir ligoninių darbuotojų komfortas, • kuriant ir modernizuojant prieinamumo elementus, įskaitant trapus ir bendravimą su specialiųjų poreikių turinčiais asmenimis, • atliekant darbus taip, kad būtų kuo labiau sumažinti nepatogumai pacientams ir ligoninių darbuotojams, • taikant sprendimus, kuriais mažinama asbesto plaušelių išmetimo rizika ir darbų poveikis naudotojų sveikatos saugai, • užtikrinant ligoninių palatų tęstinumą įgyvendinant investicijas, • reikalaujant, kad rangovas arba subrangovas samdytų statybos darbus atliekančius asmenis darbo santykių pagrindu pagal Darbo kodekso nuostatas. 2) 96 straipsnis ir 101 straipsnio 1 dalis PPL įstatymo 1 straipsnis: Darbdavio tikslas - sumažinti investicijų poveikį aplinkai, taikant sprendimus, didinančius pastatų energinį efektyvumą, mažinančius energijos ir komunalinių paslaugų suvartojimą bei mažinančius taršą ir energijos nuostolius per visą investicijų gyvavimo ciklą. Į aplinkos aspektą PFV atsižvelgiama nustatant reikalavimus, susijusius su: • šiluminė pastatų renovacija, įskaitant fasadų ir plokščiųjų stogų izoliaciją ir langų bei durų stalių keitimą, • izoliacinių medžiagų, gerinančių pastato pertvarų energetinius parametrus, naudojimas, • atsinaujinančiųjų energijos išteklių, įskaitant fotovoltinius įrenginius ir energijos kaupimą, naudojimas, • energijos valdymo sistemos naudojimas, • atliekinės šilumos panaudojimo iš medicininių atliekų deginimo įrenginių ir technologinių įrenginių sprendimų naudojimas, • šildymo infrastruktūros modernizavimas siekiant sumažinti šilumos nuostolius, • sprendimų, mažinančių asbesto plaušelių išmetimo riziką, naudojimas, • medžiagų ir techninių sprendimų, pasižyminčių didesniu patvarumu ir mažesnėmis eksploatavimo sąnaudomis, naudojimas. Naujoviškas poveikis bus įgyvendintas naudojant šiuolaikinius techninius, technologinius ir montavimo sprendimus, leidžiančius optimizuoti veiklos sąnaudas, didinti energijos vartojimo efektyvumą ir automatizavimą bei stebėti įrenginių techninę infrastruktūrą. Į inovacinį aspektą PFU atsižvelgiama nustatant reikalavimus, susijusius su: • energijos valdymo sistemų naudojimas, • atliekinės šilumos panaudojimo įrenginių naudojimas, • regeneravimo katilų automatinių valymo sistemų naudojimas, • stebėsenos, kontrolės, matavimo ir kontrolės sistemų naudojimas, • modernių technologinių įrenginių naudojimas ir pastatų automatizavimas, • įrangos ir sprendimų naudojimas siekiant sumažinti energijos nuostolius ir eksploatavimo išlaidas, sprendimų naudojimas siekiant pagerinti ligoninių infrastruktūros energijos vartojimo efektyvumą Jei standartai, techniniai vertinimai, techninės specifikacijos ir techninės etaloninės sistemos, nurodytos 101 straipsnio c punkte. 1 taškas 2 ir lūpos. Pagal Viešųjų pirkimų įstatymo 3 straipsnį perkančioji organizacija leidžia taikyti sprendimus, lygiaverčius aprašytiesiems, ir tokia nuoroda pateikiama kartu su žodžiais „lygiavertis“. Perkančioji organizacija reikalauja, kad rangovai atliktų planuojamų statybos darbų vietos patikrinimą. Prieš pateikiant pasiūlymą būtina apsilankyti vietoje. Perkančioji organizacija nustato apsilankymo vietoje, kuris vyksta šiomis dienomis, datas: Dėl 1 paketo: 22.06.2026 iš val. 08:00 - 10:00 Dot. paketas Nr. 2: 22.06.2026 iš val. 10.00–12.00 val. dėl 3 paketo: 22.06.2026 iš val. 12.00–14.00 val.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f417f3ef-2412-4666-8faa-e820e6d6b08d
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f417f3ef-2412-4666-8faa-e820e6d6b08d
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/09/2026 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.