Publications Office of the EU
Procedura aperta per il rinnovo della rete di comunicazione dedicata ai sistemi di memorizzazione dell'ambiente domestico Storage Area Network - SAN (23I74) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procedura aperta per il rinnovo della rete di comunicazione dedicata ai sistemi di memorizzazione dell'ambiente domestico Storage Area Network - SAN (23I74)

  • Paskelbta
    25/03/2025
  • Galutinis terminas
    28/04/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/04/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Banca d'Italia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30210000 Duomenų apdorojimo mašinos (techninė įranga)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
9,547,500.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
G015/24
Aprašymas

Acquisizione di beni e servizi per il rinnovo della rete di comunicazione dedicata ai sistemi di memorizzazione dell’ambiente domestico (Storage Area Network - SAN)

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://gareappalti.bancaditalia.it
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://gareappalti.bancaditalia.it
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/04/2025 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Il criterio di aggiudicazione dell’offerta è quello del minor prezzo, ai sensi dell’art. 108, comma 3, del Codice.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
9,547,500.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.