Publications Office of the EU
Levés topographiques aéroportés - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Levés topographiques aéroportés

  • Paskelbta
    20/03/2025
  • Galutinis terminas
    11/04/2025
  • Skirta
    10/06/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Etablissement Public d'Aménagement Alzette-Belval
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71351810 Topografinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
60,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2025-002
Aprašymas

Levés topographiques aéroportés

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://urlr.me/MmsDYx
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://urlr.me/MmsDYx
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prix des prestations forfaitaires
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Qualité de la méthodologie proposée
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Qualité des moyens matériels et logiciels pour réaliser l'intégralité des missions
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Expérience et compétence des personnes affectées à la réalisation des missions de vol et de réalisation du livrable
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Apskaičiuotoji vertė
60,000.00
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: SINTEGRA selas
Pašto adresas:
Vietovė: MEYLAN
Pašto kodas: 38241
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.