Publications Office of the EU
Modernizacja systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Modernizacja systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management)

  • Paskelbta
    17/07/2025
  • Galutinis terminas
    13/08/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/08/2025
  • Skirta
    18/09/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Politechnika Śląska
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL229 Gliwicki
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42961100 Prieigos valdymo sistema
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
DZPZ.282.48.2025.DM
Aprašymas

1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management). 2. Kody CPV 42961100-1 System kontroli dostępu, 32441200-8 Sprzęt telemetryczny i sterujący 3. Termin wykonania zamówienia do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/08/2025 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Cena C max 60 pkt
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Gwarancja G max 40 pkt
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Connect Sp. z o.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Babice
Pašto kodas: 32-600
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.