Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Bovenkarspel: Medžių priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Nyderlandai, Olandija-Bovenkarspel: Medžių priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    16/01/2019
  • Galutinis terminas
    11/03/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/03/2019
  • Skirta
    14/05/2019
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
SED organisatie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77211500 Medžių priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
349,100.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
SED-GRN-STB-2018-063, SED-GRN-ENK-2018-064, SED-GRN-DRL-2018-065
Aprašymas

Bestek cyclisch onderhoud bomen in de gemeente Drechterland, Stede Broec en Enkhuizen.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: TenderNed
Vietovė: Den Haag
NUTS kodas: NL
Šalis: NLD
Pagrindinis adresas: http://www.tenderned.nl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/e72621041748babc75dd856fde311746
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/03/2019 12:05
Pirkėjai
Gemeente Drechterland
Gemeente Stede Broec
Gemeente Enkhuizen
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

77211500 - Medžių priežiūros paslaugos

77340000 - Medžių genėjimas ir gyvatvorių karpymas

77300000 - Sodininkystės paslaugos

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
349,100.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Donkergroen bv
Pašto adresas: Harste 5
Vietovė: Sneek
Pašto kodas: 8602 JX
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.