Publications Office of the EU
Prancūzija-Haubourdin: Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Haubourdin: Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    30/09/2022
  • Galutinis terminas
    28/10/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/10/2022
  • Skirta
    26/12/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ville d'haubourdin
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66512000 Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
201,354.93 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
22-07
Aprašymas

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: ville d'haubourdin
Pašto adresas: 11 rue Sadi Carnot
Vietovė: Haubourdin
NUTS kodas: FRE11
Pašto kodas: 59320
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: https://www.haubourdin.fr/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marchespublics596280.fr/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/10/2022 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.