Publications Office of the EU
Prancūzija-Marselis: Pastatų mechaninės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Marselis: Pastatų mechaninės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    24/02/2017
  • Galutinis terminas
    28/03/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/03/2017
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
OPH 13 Habitat
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50712000 Pastatų mechaninės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
16S0079
Aprašymas

La prestation devra être exécutée conformément aux articles 3.1, 3.2 et 3.4 du CCTP. Prestations forfaitaires: ces prestations consistent à l'entretien des appareils avec une visite annuelle et des dépannages. Prestations sur bons de commande: 13 Habitat établira un bon de commande (ou bon de travaux) pour réaliser les interventions. À noter que les ventilations individuelles, bien que non concernées par les prestations forfaitaires, pourront faire l'objet de réparations au titre de ce même marché. La date prévisionnelle de démarrage des prestations est fixée au 9.5.2017.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ou sur support papier OPH 13 Habitat — direction des marchés — bureau 001
Pašto adresas: 80 rue Albe — CS 40238
Vietovė: Marseille Cedex 04
NUTS kodas: FR824
Pašto kodas: 13248
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: https://www.achatpublic.com
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/03/2017 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.