Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Drezdenas: Inžinerinių statinių, išskyrus tunelius, šachtas, požemines perėjas ir metro, statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Drezdenas: Inžinerinių statinių, išskyrus tunelius, šachtas, požemines perėjas ir metro, statybos darbai

  • Skirta
    22/12/2015
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
DB Netz AG, Regionalbereich Südost, I.NG-SO-S
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEG0M Altenburger Land
Pirkėjo vieta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45222000 Inžinerinių statinių, išskyrus tunelius, šachtas, požemines perėjas ir metro, statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
19,720,044.08 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Die Maßnahme ist Bestandteil der Ausbaumaßnahme ABS Karlsruhe – Stuttgart – Nürnberg – Leipzig/ Dresden (PSM 2), Leipzig – Neumark. Im Abschnitt Paditz – Lehndorf soll die Strecke für eine Streckengeschwindigkeit von bis zu 160 km/h ausgebaut werden. Dazu ist die Strecke mit moderner ESTW-Technik auszurüsten. Im Rahmen dieser Ausschreibung werden folgende Leistungen an den AN vergeben: Erneuerung Streckengleise inkl. Tiefbau und OLA, Ersatzneubau EÜ Ehrenberg, Ersatzneubau SÜ B93, Neubau Stützwände und Durchlässe, Erneuerung Bahnsteige Bf Lehndorf, Rückbau FÜ Paditz, Planungs- und Vermessungsleistungen.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
19,720,044.08 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ARGE ESTW Lehndorf, 2.Baustufe c/o Hentschke Bau GmbH
Pašto adresas: Zeppelinstraße 15
Vietovė: Bautzen
Pašto kodas: 02625
Šalis: DEU

Vietovė: Sersa GmbH
Pašto adresas: Bremer Straße 65
Vietovė: Dresden
Pašto kodas: 01067
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.