Publications Office of the EU
Mokomosios medžiagos sporto salei teikimas pagal Nacionalinio ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano lėšomis finansuojamą projektą „Švietimas veiklos rezultatams“, skirtą Nacionaliniam koledžui „Nicolae Iorga“ Brailoje - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Mokomosios medžiagos sporto salei teikimas pagal Nacionalinio ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano lėšomis finansuojamą projektą „Švietimas veiklos rezultatams“, skirtą Nacionaliniam koledžui „Nicolae Iorga“ Brailoje

  • Paskelbta
    08/03/2024
  • Galutinis terminas
    11/04/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/04/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Colegiul National "Nicolae Iorga"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO221 Brăila
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
37400000 Sporto prekės ir reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
4205505/2023/3
Aprašymas

Sutarties dalykas yra „Įrangos suteikimas pagal projektą „Švietimas veiklai vykdyti“, laikantis pirkimo specifikacijose nustatytų reikalavimų: Techninis pasiūlymas bus parengtas pagal konkurso specifikacijas, kurios yra neatskiriama šių konkurso dokumentų dalis. Bendra numatoma vertė yra 48023.00 lėjų be PVM. Valiuta: RON Dienų, iki kurių konkurso dalyviai gali prašyti paaiškinimų iki pasiūlymų ir (arba) kandidatų pateikimo termino, skaičius: Perkančioji organizacija į prašymus pateikti paaiškinimus iki pasiūlymų pateikimo termino atsakys per 11 dienų.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-licitatie.ro
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.e-licitatie.ro
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/04/2024 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Pretul ofertei
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.