Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Bayreuth: Odos ir tekstilės gaminiai, plastiko ir gumos reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Bayreuth: Odos ir tekstilės gaminiai, plastiko ir gumos reikmenys

  • Skirta
    04/11/2015
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
19000000 Odos ir tekstilės gaminiai, plastiko ir gumos reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
468,082.07 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
PV 4/EK - 8014/9510
Aprašymas

Lieferung von Reinigungs- und Hygienematerial an sämtliche Dienststellen in den Dienstbereichen der Polizeipräsidien:
— Mittelfranken;
— München;
— Niederbayern;
— Oberbayern Nord;
— Oberbayern Süd;
— Oberfranken;
— Oberpfalz;
— Schwaben Süd-West;
— Unterfranken.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
468,082.07 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Clean Agent Mehlfeld + Göring GmbH
Pašto adresas: Leipziger Straße 5b, OT Gröbers
Vietovė: Kabelsketal
Pašto kodas: 06184
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.