Publications Office of the EU
236/PN/2024 – Vaistų tiekimas UCK 241–260 punktams - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

236/PN/2024 – Vaistų tiekimas UCK 241–260 punktams

  • Paskelbta
    10/09/2024
  • Galutinis terminas
    11/10/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/10/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
20
Pasiūlymo referencinis numeris
236/PN/2024 Pozycje 241-260
Aprašymas

1. Sutarties dalykas yra asortimento vaistų tiekimas UCK, numatomas kiekis ir reikalavimai, nustatyti SWZ 3 priede. 2. Perkančioji organizacija leidžia pateikti dalinius pasiūlymus. Daliniai konkursai suprantami kaip atskiri techninių užduočių 3 priede nurodyti punktai. Paslaugų teikėjas gali pateikti pasiūlymą dėl vieno ar daugiau punktų. 3. Užsakančioji šalis reikalauja, kad siūlomas preparatas būtų įtrauktas į kompensuojamųjų vaistų, naudojamų vaistų programose, katalogą arba į kompensuojamųjų vaistų, naudojamų chemoterapijai, katalogą kaip prekių, kurios asortimente ir kainos formoje pažymėtos SPC 3 priede nurodytu simboliu (**), dalis. 4. Užsakovas nurodė pakavimo būdą asortimente ir kainos formoje. Prekėms, kuriose tokio aprašymo nėra, tiekėjas gali pasiūlyti bet kokį pakavimo būdą, atitinkantį užsakančiosios šalies reikalaujamą kiekį, nurodytą prekėje. Rangovas turi įvertinti siūlomą pakavimo metodą ir atlikti atitinkamus skaičiavimus. 5. Pristatymai bus atliekami iš eilės, kiekiais ir asortimentu, pagal dalinius užsakančios šalies užsakymus per 2 dienas nuo užsakymo pateikimo dienos. Paslaugų teikėjas privalės pristatyti užsakytą asortimentą ligoninės vaistinei savo sąskaita. 6. Perkančioji organizacija reikalauja, kad siūlomų vaistų kainos nebūtų didesnės už oficialias kainas, nurodytas 2011 m. gegužės 12 d. Įstatymo dėl specialios mitybinės paskirties maisto produktams ir medicinos prietaisams skirtų vaistų kompensavimo (Įstatymų leidinys Nr. 11.122.696), taikomo pasiūlymų pateikimo dieną, 1 ir 2 straipsniai, jei taikoma. 7. Siūlomi vaistai turi atitikti 2001 m. rugsėjo 6 d. Farmacijos įstatymo (Įstatymų leidinys Nr. 2022 m. įstatymų leidinys, punktas 2301), jei taikoma. Siūlomiems vaistams turi būti išduotas leidimas prekiauti Lenkijoje Farmacijos įstatymo 3 arba 4a straipsnyje nustatytomis sąlygomis. 8. Perkančioji organizacija leidžia pateikti lygiavertį pasiūlymą dėl 26, 30, 260, 261, 262 punktų. Užsakovas informuoja, kad bet kokie tikriniai pavadinimai, naudojami sutarties dalyko aprašyme, nurodo reikalaujamą užsakyto asortimento standartą. Perkančioji organizacija leidžia teikti pasiūlymus, kurių kokybės parametrai yra lygiaverčiai ir kurių cheminė sudėtis pagrindinių medžiagų atžvilgiu yra tokia pati. Įrodymas, kad lygiavertiškumo sąlyga įvykdyta, pateikiamas paslaugų teikėjui.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=73621096
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=73621096
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/10/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.