Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Gelsenkirchen: Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Gelsenkirchen: Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos

  • Paskelbta
    22/01/2019
  • Galutinis terminas
    20/02/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/02/2019
  • Skirta
    22/02/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Integrationscenter für Arbeit Gelsenkirchen- das Jobcenter Team 580 – Vergabestelle
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80400000 Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
330,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
X-IAG-580-2019-0002
Aprašymas

Vergabe von Maßnahmen zur Beratung und Kenntnisvermittlung für erwerbsfähige, leistungsberechtigte Selbständige – BuKSelb – nach § 16c SGB II – für 120 Teilnehmer im Bezirk des Integrationscenters für Arbeit Gelsenkirchen – das Jobcenter.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Integrationscenter für Arbeit Gelsenkirchen- das Jobcenter Team 580 – Vergabestelle
Pašto adresas: Ahstraße 22
Vietovė: Gelsenkirchen
NUTS kodas: DEA32
Pašto kodas: 45879
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.iag-gelsenkirchen.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/X-IAG-580-2019-0002
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/02/2019 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
330,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: B3 – Beyrow Business Beratung
Pašto adresas: Emil-Zimmermann-Allee 24
Vietovė: Gelsenkirchen
Pašto kodas: 45897
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.