Publications Office of the EU
Prancūzija-Beauvais: Inžinerijos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Beauvais: Inžinerijos paslaugos

  • Paskelbta
    22/10/2021
  • Galutinis terminas
    23/11/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/11/2021
  • Skirta
    15/03/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
département de l'oise
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRE22 Oise
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRE22 Oise
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71300000 Inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
750,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
643,825.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
CG_60_20211012W2_02
Aprašymas

le marché public a pour objet la réalisation des prestations d'aménagement foncier agricole et forestier prévues au titre II du livre 1er du code rural et de la pêche maritime, dans le cadre de la réalisation de grands ouvrages linéaires (Rn2 boissy fresnoy - peroy les gombries et Rn31 section CATENOY - bois de lihus) se répartissant en 2 lots :
- lot 1: Rn2 BOISSY-FRESNOY - peroy-Les-Gombries.
- Lot 2: Rn31 section CATENOY - bois de lihus

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-securises.fr/perso/cg60/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/11/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.