Publications Office of the EU
Graikija-Kalitėja: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Kalitėja: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai

  • Paskelbta
    27/10/2020
  • Galutinis terminas
    30/11/2020
  • Skirta
    14/09/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL304 Νότιος Τομέας Αθηνών
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL304 Νότιος Τομέας Αθηνών
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
950,916.10 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
371,448.89 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
11
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ Τροφίμων (είδη παντοπωλείου, Οπωροπωλείου , Κρεοπωλείου κλπ) και Γάλακτος δικαιούχων εργαζομένων χρονικής διάρκειας 24 μηνών (ενδεικτικά αναφερομένου διαστήματος έτους 2021-2022) για τις ανάγκες του Δήμου Καλλιθέας και του Ν.Π. ‘’ Οργανισμός Παιδικής Αγωγής και Άθλησης “Γιάννης Γάλλος”

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Δήμος Καλλιθέας
Pašto adresas: Ματζαγριωτάκη 76
Vietovė: Καλλιθέα
NUTS kodas: EL304
Pašto kodas: 176 76
Šalis: GRC
Asmuo ryšiams: Δήμος Καλλιθέας
Pagrindinis adresas: www.kallithea.gr
Elektroniniu būdu naudojant:
www.promitheus.gov.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Pirkėjai
Οργανισμός Παιδικής Αγωγής και Άθλησης «Γιάννης Γάλλος»
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.