Publications Office of the EU
Darlehen Grundstückskäufe 2025 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Darlehen Grundstückskäufe 2025

  • Paskelbta
    29/01/2025
  • Galutinis terminas
    03/04/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/04/2025
  • Skirta
    20/05/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Marktgemeinde Lustenau
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT342 Rheintal-Bodenseegebiet
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
70120000 Nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
6,000,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
0008
Aprašymas

Darlehen zur Finanzierung von Grundstückskäufen der Marktgemeinde Lustenau im Jahr 2025

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/203962
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/203962
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/04/2025 10:05
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Niedrigstes Angebot
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
6,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
6,000,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Dornbirner Sparkasse Bank AG
Pašto adresas:
Vietovė: Lustenau
Pašto kodas: 6890
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.