Publications Office of the EU
Belgija-Briuselis: Bibliotekos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Belgija-Briuselis: Bibliotekos įranga

  • Paskelbta
    26/03/2016
  • Galutinis terminas
    17/05/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/05/2016
  • Skirta
    05/09/2016
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Belfius Bank NV
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BE24 Prov. Vlaams-Brabant
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39155100 Bibliotekos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
104,033.27 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Belfius-L788/10-F03
Aprašymas

Autonoom gemeentebedrijf Zaventem: bouwen van een cultuurcentrum met bibliotheek — perceel 10: bibliotheekinrichting.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Autonoom Gemeentebedrijf Zaventem
Pašto adresas: Diegemstraat 37
Vietovė: Zaventem
Pašto kodas: 1930
Šalis: BEL
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/05/2016 11:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

39155100 - Bibliotekos įranga

45000000 - Statybos darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
104,033.27 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Schulz Benelux BVBA
Pašto adresas: Appelweg 94c
Vietovė: Holsbeek
Pašto kodas: 3221
Šalis: BEL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.