Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Schweinfurt: Stogo izoliacijos įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Schweinfurt: Stogo izoliacijos įrengimo darbai

  • Pranešta
    21/08/2020
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    28/09/2020
  • Paskelbta
    27/11/2020
  • Galutinis terminas
    22/01/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/01/2021
  • Skirta
    15/03/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landkreis Schweinfurt
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE262 Schweinfurt, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE262 Schweinfurt, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45261410 Stogo izoliacijos įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
BSZ_305
Aprašymas

Der Landkreis Schweinfurt beabsichtigt den Neubau des Beruflichen Schulzentrums Alfons Goppel mit Generalsanierung der bestehenden Doppelturnhalle sowie den Abbruch des Bestandgebäudes und des Werkstattgebäudes.
Für die genannte Baumaßnahme werden in diesem Verfahren die Dachabdichtungsarbeiten vergeben.
Weitere diesbezügliche Ausführungen finden Sie unter Nummer II.2.4).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Landkreis Schweinfurt
Pašto adresas: Schrammstraße 1
Vietovė: Schweinfurt
NUTS kodas: DE262
Pašto kodas: 97421
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Hochbauamt
Pagrindinis adresas: https://www.landkreis-schweinfurt.de/
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.deutsche-evergabe.de/Dashboards/dashboard_off/c83fea9e-609f-4d30-9b8c-72dc078ef9bc
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/01/2021 11:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Gebrüder Rückert GmbH & Co. KG
Pašto adresas:
Vietovė: Gosheim
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.