Publications Office of the EU
Norvegija-Bergen: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Bergen: Statybos darbai

  • Paskelbta
    11/04/2022
  • Galutinis terminas
    19/08/2022
  • Skirta
    21/10/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bergen kommune - Etat for utbygging
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO0A2 Vestland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO Norge
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
369,599,900.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
2018/30697
Aprašymas

Bergen municipality, the Agency for Development hereby invites tenderers to a tender contest for a turnkey contract for project U2600 Garnes comprehensive school,

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://permalink.mercell.com/176518101.aspx
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
369,599,900.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Skanska Norge AS (hovedenhet)
Pašto adresas: Lakkegata 53
Vietovė: OSLO
Pašto kodas: 0187
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.