Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Miunchenas: Farmacijos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Miunchenas: Farmacijos produktai

  • Paskelbta
    20/05/2017
  • Skirta
    29/09/2017
  • Galutinis terminas
    06/05/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AOK Bayern – Die Gesundheitskasse
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE2 Bayern
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE2 Bayern
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1.03 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
17-083
Aprašymas

Open house Arzneimittelrabattverträge Fosfomycin Bekanntmachung vergebener Auftrag.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: AOK Bayern – Die Gesundheitskasse
Pašto adresas: Carl-Wery-Str. 28
Vietovė: München
NUTS kodas: DE2
Pašto kodas: 81739
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Vergabestelle
Pagrindinis adresas: www.aok.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
0.01 EUR
Galutinė sutarties vertė
1.03 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Aristo Pharma GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Berlin
Pašto kodas:
Šalis: DEU

Vietovė: Apogepha Arzneimittel GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Dresden
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.