Publications Office of the EU
Ispanija-Salamanka: Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Salamanka: Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai

  • Paskelbta
    11/04/2022
  • Galutinis terminas
    10/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/06/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES415 Salamanca
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES415 Salamanca
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09000000 Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
259,200.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
TUR 2022/1
Aprašymas

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Nacionalinis registracijos numeris: A37400215
Pašto adresas: Plaza Mayor 32
Vietovė: Salamanca
NUTS kodas: ES415
Pašto kodas: 37002
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Pagrindinis adresas: https://contrataciondelestado.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/06/2022 08:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
259,200.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.