Publications Office of the EU
CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI

  • Paskelbta
    03/09/2026
  • Šiandien
    05/09/2026
  • Galutinis terminas
    01/10/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
18110000 Profesiniai drabužiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
377,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
CP002726
Aprašymas

CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.acingov.pt
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.acingov.pt
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.